• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • D-mannoos parim looduslik alternatiiv kuseteedele ja ka nahale

  Mõned inimesed võivad avastada, et kasest saadud d-mannoosi toidulisandid on jõhvikast valmistatud toidulisanditega võrreldes mahedama maitsega või tundliku mao jaoks paremini talutavad.
  Kuigi d-mannoos on peamiselt tuntud oma potentsiaalse kasu poolest kuseteede tervisele, usuvad mõned, et sellel võib olla positiivne mõju ka naha tervisele ja ilule.

  Kasest saadud D-mannoos:

  Kasepuu on potentsiaalne d-mannoosi allikas ja kasepuidust saadud toidulisandid võivad pakkuda loomulikku alternatiivi neile, kes eelistavad jõhvikatooteid mitte tarbida.
  Mõned inimesed võivad avastada, et kasest saadud d-mannoosi toidulisandid on jõhvikast valmistatud toidulisanditega võrreldes mahedama maitsega või tundliku mao jaoks paremini talutavad.
  Kasest saadud d-mannoos võib sobida inimestele, kellel on allergia või tundlikkus jõhvikate või jõhvikatoodete suhtes.

  D-mannoos on glükoosiga tihedalt seotud suhkur. Arvatakse, et sellel on kasulik mõju kuseteede süsteemile, eriti kuseteede infektsioonide (UTI) ennetamisel ja ravimisel. See toimib järgmiselt.

  Bakterite adhesiooni vältimine: Arvatakse, et D-mannoos takistab teatud bakterite, eriti Escherichia coli (E. coli) kleepumist kuseteede seintele. E. coli on kõige levinum UTI-de eest vastutav bakter ja selle kinnitumist takistades võib d-mannoos aidata vähendada nakkusohtu.

  Loputab bakterid välja: Suukaudsel manustamisel imendub d-mannoos vereringesse ja seejärel filtreeritakse neerude kaudu. See eritub uriiniga, kandes koos sellega kleepuvaid baktereid. See õhetus võib aidata eemaldada baktereid kuseteedest, vähendada nakkusohtu või aidata ravida olemasolevat infektsiooni.

  Looduslik allikas: D-mannoos on looduslik aine, mida leidub erinevates puuviljades, nagu jõhvikad, õunad ja virsikud. Erinevalt antibiootikumidest, mis võivad häirida soolestiku mikrofloora tasakaalu ja põhjustada antibiootikumiresistentsust, peetakse d-mannoosi õrnaks ja ohutuks alternatiiviks kuseteede tervise toetamisel.

  Toetav toime: kuigi d-mannoos ei asenda meditsiinilist ravi, võib seda kasutada toetava ravina koos antibiootikumidega või korduvate UTI-de ennetava meetmena. Paljud UTI-dele kalduvad inimesed leiavad, et d-mannoosi lisamine aitab infektsioonide sagedust ja raskust vähendada.

  Minimaalsed kõrvaltoimed: D-mannoos on üldiselt hästi talutav ja sellel on vähe teatatud kõrvaltoimeid. See imendub kiiresti ja eritub organismist kudedesse kogunemata. Diabeediga inimesed peaksid aga d-mannoosi võtmise ajal jälgima oma veresuhkru taset, kuna see on teatud tüüpi suhkur.

  Proovi järele: Cyst Urto kuseteede talitluseks – AXMER

  Kuigi d-mannoos on peamiselt tuntud oma potentsiaalse kasu poolest kuseteede tervisele, usuvad mõned inimesed, et sellel võib olla positiivne mõju ka naha tervisele ja ilule.

  Siin on mõned võimalikud viisid, kuidas d-mannoos võib naha tervisele ja ilule kaudselt kaasa aidata:

  Niisutus: Õige niisutus on terve naha säilitamiseks hädavajalik. Kuna d-mannoos on teatud tüüpi suhkur, võib see suukaudsel tarbimisel aidata nahka niiskust tõmmata. Niisutatud nahk näib pringim, siledam ja nooruslikum.

  Põletikuvastased omadused: Mõned uuringud viitavad sellele, et d-mannoosil võivad olla põletikuvastased omadused, mis võivad potentsiaalselt kasu tuua nahahaigustele, mida iseloomustab põletik, nagu akne või ekseem. Vähendades põletikku, võib d-mannoos aidata parandada naha üldist välimust.

  Toetab soolestiku tervist: Soolestiku tervis on tihedalt seotud naha tervisega. D-mannoos võib soodustada soolestiku bakterite tervislikku tasakaalu, mis võib nahale kaudselt kasu tuua, vähendades põletikku ja toetades toitainete imendumist.

  Antioksüdantne toime: D-mannoosil on antioksüdantne toime, mis aitab neutraliseerida vabu radikaale kehas. Vabad radikaalid võivad kahjustada naharakke ja soodustada enneaegset vananemist. Vabade radikaalide eemaldamisel võib d-mannoos aidata kaitsta nahka oksüdatiivse stressi eest ja säilitada noorusliku välimuse.

  Kollageeni süntees: Mõned uuringud näitavad, et d-mannoos võib kaudselt toetada kollageeni sünteesi, mis on naha elastsuse ja tugevuse säilitamiseks ülioluline.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi