• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Ostu- ja müügitingimused

  Müügitingimused kehtivad Ostja ja Müüja vahel kaupade ostmisel veebipoes www.axmer.ee.

  Müügitingimused kehtivad ostja ja müüja vahel kaupade ostmisel veebipoes www.axmer.ee.

  MÜÜGITINGIMUSTE KEHTIVUS

  1) Müügitingimused kehtivad ostja ja müüja – veebipood axmer.ee ehk Axmer Group OÜ (registrikood: 11220058, e-post: info@axmer.ee, aadress: Jahu 1/1-74, Tallinn 10415) – vahel kaupade ostmisel veebipoes www.axmer.ee.

  2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad axmer.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

  3) Veebipood axmer.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.axmer.ee.

  HINNAINFO

  1) Igal kaubal on märgitud ostuhind. Tellitud kaup saadetakse Omniva, Itella Smartposti või DPD pakiautomaati teenusepakkuja hinnakirja alusel. Loe tarnest lähemalt punktis 6 ja alalehelt „Tarne“.

  2) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse ostja ja veebipood axmer.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

  3) Veebipood axmer.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.axmer.ee.

  4) Kõik hinnad on toodud eurodes.

  MAKSEVIISID

  1) Veebipoes axmer.ee on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank ja PocoPay pangalinkidega.

  2) Kõik maksed toimuvad ja arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

  3) Pangalinkide makseid vahendab lepingu alusel Maksekeskus AS.

  4) Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja. Veebipood edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile

  TELLIMUSE VORMISTAMINE

  1) Lisa soovitud tooted ostukorvi.

  2) Tellimuse vormistamiseks vajuta ostukorvis lingile „Mine maksma“.

  3) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud teabe õigsus võimaldab kauba kiiresti ja tõrgeteta kohale toimetada ning hiljem vajaduse korral vaidlusi ja pretensioone lahendada. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.

  4) Enne tellimuse esitamist tutvu müügitingimustega ning kinnita, et oled seda teinud ja nõustud nendega. Esita tellimus, vajutades vastavale nupule.

  5) Sulle kuvatakse tasumist vajav arve. Saad seda näha igal ajal, logides enda kliendikontole sisse. Arve saadetakse ka kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.

  6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R kl 10.00−16.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 15.00, vormistatakse tellimus järgmisel tööpäeval.

  MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

  1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood axmer.ee andma ostjale üle olemasoleva või veebipood axmer.ee tulevikus omandatava kauba ning tegema võimalikuks, et see antakse ostjale üle. Ostja kohustub veebipood axmer.ee-le tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma kauba vastu.

  2) Müügileping jõustub pärast ostja tehtud makse laekumist veebipoe axmer.ee pangakontole.

  TARNE

  1) Kaupu saadetakse Eesti piires ning Lätti, Leetu ja Soome.

  2) Pärast ostu sooritamist (müügilepingu jõustumist) garanteerib veebipood axmer.ee, et tellimus toimetatakse ostjale kohale ning annab selle transpordiks üle müüja logistikapartneritele.

  3) Kaubad tarnitakse keskmiselt 3–6 tööpäevaga. Erandjuhtudel on maksimaalne võimalik tarneaeg kuni 45 kalendripäeva.

  4) Veebipoes näidatud kohaletoimetamise tarneaeg algab hetkest, kui tellimuse summa on veebipoe axmer.ee pangakontole laekunud.

  5) Kauba viivituseta tarneks tuleb olla hoolas ning esitada tellimuse vormistamisel kohaletoimetamise andmete sisestamisel õiged ja kehtivad andmed.

  6) Veebipood axmer.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood axmer.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

  7) Tarneviis – kaup tarnitakse ostja valitud Omniva, Itella Smartposti või DPD pakiautomaati.

  Kauba tellimine Omniva pakiautomaati – 3 €

  Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse SMS, milles kuvatakse pakiautomaadi asukoht ja uksekood.

  Täpsem info: www.omniva.ee.

  Kauba tellimine Smartposti pakiautomaati – 3,30 €

  Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse SMS, milles kuvatakse pakiautomaadi asukoht ja uksekood.

  Täpsem info: www.smartpost.ee.

  Kauba tellimine DPD pakiautomaati – 3.30 €

  Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse SMS, milles kuvatakse pakiautomaadi asukoht ja uksekood.

  Täpsem info: www.dpd.ee.

  TAGASTAMISÕIGUS

  1) Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kui kaup on praak või ei vasta veebipoes axmer.ee  olevale tootekirjeldusele, tasub tagastamise kulud veebipood axmer.ee. Avatud pakendeid tagastada ei saa.

  Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud algse tarnekulu axmer.ee.

  2) Kauba vastuvõtmisel ja enne saatedokumendi allkirjastamist peab ostja veenduma, et pakendid on terved. Hiljem pretensioone ei rahuldata. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täielik ja originaalpakendis. Pakend ei tohi olla avatud, lõhutud või vigastatud. Selleks, et kauba olemuses, omadustes ja toimimises veenduda, peab ostja käsitlema ja kasutama kaupa üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

  3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostust taganemise avaldus, mille võib esitada vabas vormis, e-posti aadressil info@axmer.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

  4) Ostja peab veebipoele axmer.ee kauba tagastama pärast avalduse esitamist või sellele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

  5) Veebipood axmer.ee tagastab taganemisavalduse kättesaamisel kauba eest tasutud summa ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.

  VÄÄRAMATU JÕUD

  1) Veebipood axmer.ee ei vastuta ostjale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood axmer.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

  PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

  1) Veebipoe axmer.ee müüdud toodetele kehtib VÕS-i §-s 218 lg-s 2 sätestatud kahenädalane pretensiooni esitamise tähtaeg.

  2) Ostja peab puuduse ilmnemisel veebipoele axmer.ee pretensiooni esitama kahe nädala jooksul puuduse ilmnemisest, lisades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

  3) Veebipood axmer.ee ei vastuta:

  – ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte-eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tagajärjena;

  – toote normaalse kulumise eest.

  4) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel peab ostja edastada e-posti aadressil info@axmer.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

  5) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

  OSTJA ÕIGUS PÖÖRDUDA EUROOPA LIIDU TARBIJAVAIDLUSI LAHENDAVA PLATVORMI POOLE

  1) Kui ostjal on veebipoe kohta pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressil info@axmer.ee.

  2) Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada Tarbijakaitseameti kodulehel SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

  3) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi