Hea meel looduse loodud kingitustest!

Olete jõudnud kohale! 🙂 Siin saate tutvuda ja osa saada “looduse kingitustest”. Pakume hoolega valitud naturaalseid, orgaanilisi, vegan ja nahasõbralikke tooteid – meditsiiniseadmeid, toidulisandeid ja kosmeetikat. Kogu perele, lastele, emale, isale, naistele ja meestele ning ka lemmikloomadele leiab meie siit midagi kvaliteetset ja looduslähedast.

Ettevõte Axmer Group on tegutsenud apteegitoodete hulgiturul juba viimased 17 aastast. Ettevõte on omandanud kogemused Eesti turul, kuid nüüd tegutsetakse kogu Baltikumis ja samuti Skandinaaviamaades. Meie visooniks on olla kindel ja usaldusväärne partner ni edasimüüjatele, tootjatele kui ka lõpptarbijale.  Eesmärgiks on jõuliselt kasvada järgnevate aastate jooksul ja kujuneda Põhja Euroopa riikides arvestatavaks hulgimüüjaks ja tervisepoeks.

Axmer Group omab mitmete meditsiiniseadmete ja toidulisandite litsentse ja samuti esindab mitmeid tootjaid üle Euroopa. Meie missiooniks on valida turule looduslikke ja parima kvaliteediga unikaalseid ja esmaklassilisi tooteid. Selliseid, mida kasutades tekib vaimustus ja hea enesetunne. Seetõttu on ka meie müügimeeskonnal kerge tooteid pakkuda ja tutvustada nii erialaspetsialistidele, apteekritele kui ka terviseteadlikele inimestele.

Meie teenused:
meditsiiniseadme registreerimine
toidulisandi turule toomisest teavitamine
riigihankes osalemise tugiteenus
sisuturundus ja marketingiteenused
müügitoetus ja visiidid apteekides jt.
seminaridel osalemine, toodete tutvustamine

Kirjuta meile info@axmer.ee kui soovid mõne toote või teenuse kohta rohkem infot. Toodete edasimüüjaks (B2B) saamiseks palun saada meile  oma ettevõtte andmed samale e-maili aadressile ja me võtame ise nädala jooksul ühendust.

Axmer Group juhatus