• TASUTA TARNE alates 50€

 • Ettevõttest

  Ettevõttest

  Axmer Group on 2006. aastal alustanud ettevõte

  Axmer Group on 2006. aastal alustanud ettevõte, mis alustas haavahooldus toodete hulgimüügiga, suheldes tervishoiuasutuste spetsialistide ja apteekritega igapäevaselt.

  Kuulates hoolega professionaalide vajadusi, nõu ja kogemusi ning lõpptarbija soove oleme kujundanud erilise hoolega ainulaadse tootevaliku. Toodetega saab tutvuda meie e-poes.

  Tänaseks on Axmer Group põhjalike kogemustega partneriks mitmetele ettevõtetele nii Eestis, Baltikumis kui ka Skandinaavias.

  Põhitegevuseks on hoolega valitud nahahoolduse ja tervisetoodete hulgimüük ja turundamine erinevatel turgudel. Hoolega valitud tähendab, et suurem osa toodetest on taimedel põhinevad, orgaanilised, kõrge kontsentratsiooniga, premium kvaliteediga ja oma ala ekspertide poolt hinnatud ning hästi uuritud ja kombineeritud tooted. Tooteportfellist 60% moodustavad meditsiiniseadmed, samuti toidulisandid, kosmeetika tooted, veterinaar tooted ja biotsiidid.

  Axmer pakub lisaks toodetele ka registreerimise ja teavitamise teenust. Tunneme hästi turgu ja toodete segmente ning vastavalt sellele saame kavandada ja arendada toodete müügi ja turundustegevusi. Pakume oma kogemust, paindlikkust ja aitame sinu brändil kasvada ja saada turust oma osa parimal viisil.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi