• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Ettevõttest

  Axmer Group on 2006. aastal asutatud ettevõte

  Meie ettevõte Axmer Group hakkas tegutsema 2006. aastal, kui alustasime haavahooldustoodete hulgimüügiga.

  Suhtlesime tervishoiuasutuste spetsialistide ja apteekritega iga päev.

  Kuulates hoolega professionaalide nõu ja kogemusi ning kliendi soove, oleme kujundanud ainulaadse tootevaliku, millega saab tutvuda siinsamas meie e-poes.

  Praeguseks on Axmer Group põhjalike kogemustega partner mitmetele ettevõtetele nii Eestis, Baltikumis kui ka Skandinaavias.

  Meie põhitegevus on hoolega valitud nahahooldus- ja tervisetoodete hulgimüük ja turundamine erinevatel turgudel. Hoolega valitud tähendab, et enamik tooteid põhinevad taimedel, on orgaanilised, kõrge kontsentratsiooniga ja premium -kvaliteediga. Oma ala eksperdid hindavad neid ning on tooteid hästi uurinud ja kombineerinud. Ettevõtte tooteportfellist 60% moodustavad meditsiiniseadmed, aga ka toidulisandid, kosmeetikatooted ja veterinaartooted.

  Lisaks pakume toodete registreerimise ja neist teavitamise teenust. Kuna tunneme hästi turgu ja tootesegmente, saame selle alusel kavandada ja arendada toodete müügi- ja turundustegevust. Pakume oma kogemust ja paindlikkust ning aitame sinu brändil kasvada ja saada turust osa parimal viisil.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi