• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Vegan & Vegetarian?

  Peamine erinevus veganluse ja taimetoitluse vahel seisneb loomsete saaduste lisamises või väljajätmises oma dieedis ja elustiilis

  Peamine erinevus veganluse ja taimetoitluse vahel seisneb loomsete saaduste lisamises või väljajätmises oma dieedis ja elustiilis.

  Taimetoitlus: taimetoitlased (vegetarians) hoiduvad liha, linnuliha ja mereandide tarbimisest, kuid nad võivad siiski tarbida muid loomse päritoluga tooteid, nagu mune, piimatooteid, nagu piim, juust ja jogurt, aga ka mett. Taimetoitlusel on mitu alaliiki, sealhulgas lakto-taimetoitlane (tarbib piimatooteid, kuid mitte mune), ovo-taimetoitlane (tarbib mune, kuid mitte piimatooteid) ja lakto-ovo-taimetoitlane (tarbib nii mune kui ka piimatooteid).

  Veganlus: veganid seevastu hoiduvad tarbimast kõiki loomset päritolu tooteid, sealhulgas liha, linnuliha, mereande, mune, piimatooteid, mett ja muid loomadelt saadud tooteid. Lisaks toitumisvalikutele laieneb veganlus sageli ka muudele eluvaldkondadele, sealhulgas rõivastele, kosmeetikale ja majapidamistarvetele, keskendudes loomsete saaduste ja kõrvalsaaduste kasutamise täielikule vältimisele.

  Kokkuvõtteks võib öelda, et kuigi nii taimetoitlased kui ka veganid väldivad liha, linnuliha ja mereandide tarbimist, võivad taimetoitlased siiski tarbida loomse päritoluga tooteid, nagu munad ja piimatooted.

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi