• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Tervislik eluviis: kuidas tuua oma igapäevaellu tervisetooted?

  Tervisliku elustiili juurutamine on oluline samm heaolu suunas.

  Üks võimalus tervislikult elada on lisada igapäevarutiini tervisetooted, mis aitavad toetada keha funktsioone ja parandada üldist tervist.

  Tervislik elustiil toob heaolu. Üks viis tervislikult elada on nii, kui lisad oma igapäevarutiini tervisetooted, mis aitavad toetada nii keha erinevaid funktsioone kui ka parandada üldist tervist. Anname mõned praktilised nõuanded, kuidas saad lihtsalt ja tõhusalt oma päevaplaani tervisetooted tuua.

  Hea päeva algus on hommikusöök: muuda see tervislikuks

  Alusta päeva tervisliku hommikusöögiga, mis sisaldab kvaliteetseid valke, teravilju ja puuvilju.

  Hommikusöögile lisaks võta toidulisandeid, nagu multivitamiinid, omega-3 rasvhapped või probiootikumid – need aitavad tagada, et päev algab õige energia ja vajalike toitainetega.

  Ennelõunane vahepala: tervislikud suupisted ja joogid

  Enne lõunasööki võib tekkida kiusatus haarata midagi kiiret ja ebatervislikku. Selle asemel vali tervislikud suupisted, näiteks pähklid, puuviljad või jogurt, ja joo piisavalt vett. Samuti võid tarbida päeva jooksul tervislikke smuutisid, kus saad kombineerida tervisetooteid nagu rohelised pulbrid, valgujook jm.

  Täisväärtuslik lõunasöök: toeta seda toidulisanditega

  Lõunasöögiks vali täisväärtuslikud toidud, milles on mitmekesiselt toitaineid. Selleks, et oma toitumist vajalike vitamiinide ja mineraalidega täiendada, kaalu ka toidulisandite võtmist. Näiteks on hea mõte tarbida D-vitamiini, kui päikesevalgust napib, või rauda, kui oled taimetoitlane.

  Aktiivne pärastlõuna: toeta treeningut tervisetoodetega

  Kui sul on päevakavas treening, võid mõelda tervisetoodetele, mis toetavad füüsilist aktiivsust.

  Soovides enne treeningut energiat saada või et lihased pärast paremini taastuksid, vali kvaliteetsed valgulisandid. Lihaste taastumist aitavad toetada BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) või valgupulber.

  Lõõgastav õhtu: kerge õhtusöök ja rahulik õhkkond

  Õhtusöök võiks olla tasakaalustatud ja kergesti seeditav, et sa ei tunneks enne magamaminekut kehas raskustunnet. 

  Une kvaliteeti aitab parandada ka üldine rahulikum õhkkond – arvatakse, et sellele aitab kaasa melatoniini tarbimine või rahustava tee joomine – ning ekraanide vältimine.

  Tervisetoodete toomine oma igapäevarutiini ei pea seega olema keeruline. Teadlikud valikud ja väikesed muudatused võivad tuua suuri tulemusi. Alusta väikeste sammudega, kuula oma keha vajadusi ja naudi teekonda tervislikuma elu suunas!

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi