• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • LactiPlus FORTE 15 miljardit elusat piimhappebakterit 30 päevaks

  18.00

  LactiPlus FORTE on toidulisand, mis sisaldab 15 miljardit elusbakterit seitsmest erinevast tüvest ja kolmest erinevast perekonnast. Ei sisalda täiendavaid toitaineid, vaid koosneb lai spektriga erinevatest piimhappebakterite tüvedest. Hügieeniliselt valmistatud, keskkonnasõbralik ja taaskasutatav plastpakend.

  Taimne kapsel. Vegan. 30 tk purgis

  Kirjeldus

  Kasulikud faktid:

  • Probiootikumidega toidulisandid 30. päevaks
  • Sisaldab 15 miljardit elusat piimhappebakterit
  • Taimsed kapslid, keskkonnasõbralikult valmistatud pakend

  Annustamine: 1 kapsel päevas koos toiduga. LactiPlus Forte’i võib kasutada regulaarselt. Soovitatavat ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise alternatiivina. LactiPlus Forte sisaldab FOS-i suhkrupeedist/suhkruroost. See ei mõjuta veresuhkrut, vaid lisatakse piimhappebakterite toitainena.

  Koostis: elusad piimhappebakterid: Lactobacillus rhamnosus Rosell-11, Lactobacillus helveticus Rosell-52, Bifidobacterium longum Rosell-175, Lactococcus lactis Rosell-1058, Lactobacillus casei Rosell-215, Bifidobacterium bifidum Bifilac maltobacterium, Rosell-711, 4. Rosell-71.
  Taimne kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, FOS (beeta/suhkruroog). Antioksüdant: askorbiinhape. Paakumisvastased ained: rasvhapete magneesiumisoolad

  Päevase annuse sisaldus 1 kapsel % DRI-d
  Piimhape ja bifidobakterid 15 miljardit CFU* **
  *Kolooniaid moodustavad ühikud **DRI pole määratud

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi