• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Axmer pintsetid 90 mm

  5.80

  Kvaliteetsed pintsetid on ette nähtud karvade kitkumiseks, kulmude kujundamiseks ja kitkumiseks, pindude ja nahatükkide eemaldamiseks ning vahel ka meisterdamiseks.

  Kirjeldus

  Siin on mõned pintsettide levinumad kasutusviisid:
  Karvade kitkumine: pintsettide kõige levinum kasutusala on soovimatute karvade eemaldamine näolt, kulmudelt või muudelt kehapiirkondadelt.
  Kulmude kujundamine: pintsette kasutatakse kulmude kujundamiseks ja määratlemiseks, kitkudes üksikuid karvu või kujundades kogu kulmu.
  Kilude eemaldamine: Pintsettide abil saab õrnalt eemaldada nahalt pinnud või väikesed prahitükid.
  Väikeste kitsaskohtade puhastamine: pintsette saab kasutada raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks, näiteks klaviatuuriklahvide vahel, väikestes pragudes või ehete ümbruses.
  Väikeste esemete käsitsemine: pintsette saab kasutada väikeste esemete, nagu helmed, pärlid või muud pisikesed esemed, korjamiseks ja käsitsemiseks.
  Meditsiinilised rakendused: pintsette kasutatakse meditsiiniasutustes võõrkehade eemaldamiseks haavadest, õmbluste paigaldamiseks või väikeste meditsiiniinstrumentidega toimetamiseks.
  Meisterdamine ja isetegemine: Pintsette kasutatakse erinevates meisterdamis- ja isetegemisprojektides, näiteks ehete valmistamisel, mudelite ehitamisel või väikeste mehhanismide parandamisel.
  Aiandus: pintsette saab kasutada aianduses väikeste taimede käsitlemiseks, umbrohu eemaldamiseks või õrnade seemikute ümberistutamiseks.
  Toidu valmistamine: pintsette saab toidu valmistamisel kasutada väikeste koostisosade (nt ürdid, vürtsid või lisandid) käsitsemiseks.
  Tööstuslikud rakendused: pintsette kasutatakse erinevates tööstuslikes seadetes väikeste komponentide käsitsemiseks (kullassepp), osade kokkupanemiseks (kellassepp) või õrnade materjalide töötlemiseks.

  • Puhastage pintsette regulaarselt sooja vee ja seebiga, et vältida bakterite ja seente kogunemist.
  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi