• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • Abicin 30% vaigulakk küüneseenele 10 ml

  16.00

  30% kuusevaigu sisaldusega lakk on kasutamiseks küünte seeninfektsioonide ja paronühhia raviks. Lapimaa kuuskedelt korjatud puhtast kuusevaigust valmistatud toode on imeline alternatiiv küüneseene ja küünevalli põletikega võitlemiseks.

  Seda on lihtne kasutada pintsliga vaigulakki küünele kandes. Lakk kõvastub 10-15 minuti jooksul. Kasutatakse vaid kaks korda nädalas.
  Seenevastane ravim kõigi dermatofüütide vastu, mis teadaolevalt põhjustavad enamiku küünte, varvaste ja talla seeninfektsioone inimestel (st Trichophytoni liigid)
  Võib kasutada koos suukaudsete seenevastaste ravimitega.
  Ravi kestus varieerub 2 nädalast (paronühhia) kuni 12 kuuni (varbaküünte seeninfektsioon)
  Abicin 30% vaigulakk on CE-märgisega meditsiiniline enesehooldustoode.

  Kuidas kasutada?
  Ainult välispidiseks kasutamiseks.
  Küünte seeninfektsiooni ravi:
  Vajadusel karestada küüne pind viiliga, enne lakkimist pesta ja kuivatada. Kandke korgi küljes oleva pintsli abil õhuke kiht lakki kogu kahjustatud küünepinnale, -servadele ja serva alla ja laske sellel kuivada. Jätkake ravi Abicin®-iga kaks korda nädalas, kuni kahjustatud küüs on asendunud uue terve küünega.
  Soovitame paar korda kuus eemaldada küünelt vana kihiline lakk küünelakieemaldajaga, etanoolipõhise desinfektsioonivahendiga või mehaaniliselt, näiteks viilimisega.
  Mitmed kattuvad vaigulaki kihid võivad küüne tumedamaks muuta. Värv kaob koos lakikihtide eemaldamisega. Kui ravi ajal kasutatakse kosmeetilist, värvilist küünelakki, tuleb see enne Abicin® pealekandmist eemaldada.

  Bakteriaalse paronühhia ravi:
  Kandke korgis oleva pintsli abil õhuke kiht lakki kogu kahjustatud alale ja laske sellel kuivada. Jätkake ravi Abicin®-iga iga päev, kuni kahjustatud piirkond on paranenud.

  Ravi kestus küünepõletiku puhul on mõnest päevast 1-2 nädalani ja küüne seenhaiguste korral 6-12 kuud.
  Hoidke toodet puhtas kohas toatemperatuuril.
  Säilivusaeg toatemperatuuril avamata 5 aastat ja avatuna 12 kuud.

  Koostisained
  Toimeaine: hariliku kuuse (Picea abies) vaik
  Muud koostisained: etanooldenaat, metoksüisopropanool, propüleen, glükool, isopropüülmüristaat

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi