• TASUTA TARNE alates 50 eurost

 • - 13%

  Nutriregular oomega 3 geelkapslid 80tk

  19.99

  Nutriregular oomega 3 on 80% oomega-3 rasvhapete kontsentratsiooniga kalaõlilisand, mis võib anda 400 mg EPA-d ja 300 mg DHA-d kapsli kohta.

  Nutrileya Nutriregular omega 3 kalaõli on väga kontsentreeritud toode, mis sisaldab puhast Norrast pärit kalaõli ning on gluteeni- ja laktoosivaba. Suur pakend koguni 80 kapsliga tagab pideva tarbimise üle kahe kuu, mugav neelata ja ilma ebameeldiva lõhnata.

  Toote Nutrileya Nutriregular oomega 3 kalaõli kasulikkus:
  *üks kapsel sisaldab 400 mg EPA-d ja 300 mg DHA-d
  *80% oomega 3 rasvhapete kontsentreeritud kalaõli
  *ei sisalda gluteeni ja laktoosi
  *kalaõli Norra päritolu
  *ilma ebameeldiva lõhnata ja vähendatud tagasijooksu võimalusega
  *pakend on piisav rohkem kui 2 kuu regulaarseks tarbimiseks

  Kirjeldus

  Nutriregular oomega 3 on puhas toode, millel on kõrgeima kvaliteedi ja ohutuse sertifikaat IFOS-i 5-tärni (IFOS). Nutrileya omega 3 80 softgel (partii C20233).
  Rahvusvahelised kalaõli standardid on sõltumatu, rahvusvaheliselt tunnustatud asutus, mis on välja töötanud sertifitseerimisprogrammi, mis hindab oomega 3 rasvhapete kontsentratsiooni, puhtust (saasteainete puudumist) ja oksüdatsiooniastet, võttes vastu Maailma Terviseorganisatsiooni kehtestatud kriteeriumid. (WHO) ja vastutustundliku toitumise nõukogu (CNR). Neid kriteeriume, mille IFOS on kvaliteedi osas heaks kiitnud, kohaldatakse aga kvantiteedi osas palju piiravamal viisil.
  EPA (40%) ja DHA (30%) kõrge kontsentratsioon tagab suurepärase vastavuse nii päevases annuses (1 kuni 5 kapsli).

  Oomega-3 rasvhapped on olulised rasvhapped, mida inimene peab saama toidust, kuna keha ise neid ei sünteesi. Neid leidub peamiselt rasvastest mereandidest nagu lõhe, heeringas, makrell ja sardiinid ning ka mõnedes taimsetes allikates nagu linaseemned, chia seemned ja kreeka pähklid. Omega-3 rasvhapped on olulised mitmete keha funktsioonide jaoks ning neil on mitmeid tervisega seotud kasutegureid:

  1. Südame tervis: Omega-3 rasvhapped aitavad säilitada südame tervist, vähendades põletikku ja alandades vere triglütseriidide taset, mis võib vähendada südamehaiguste riski.
  2. Aju tervis: Need rasvhapped on olulised aju arengu ja funktsioneerimise jaoks. Need võivad aidata parandada mälu, kognitiivset funktsiooni ning vähendada vanusega seotud kognitiivset langust ja Alzheimeri tõve riski.
  3. Põletikuvastane toime: Omega-3 rasvhapped omavad põletikuvastast toimet, aidates vähendada kroonilist põletikku, mis võib olla seotud mitmete haiguste, sealhulgas reumatoidartriidi, astma ja teiste põletikuliste seisunditega.
  4. Naha tervis: Omega-3 rasvhapped võivad aidata hoida naha tervislikku ja vähendada põletikuliste nahahaiguste, nagu akne ja ekseem, sümptomeid.
  5. Silma tervis: Need rasvhapped on olulised silmade tervisele, eriti võrkkesta jaoks, ning võivad aidata vähendada vanusega seotud silmahaiguste, nagu vanusega seotud makulaarne degeneratsioon ja kuiv silmade sündroom, riski.

  EPA (eikosapentaeenhape) ja DHA (dokosaheksaeenhape) on pika ahelaga polüküllastumata oomega 3 rasvhapped, mida leidub looduslikult kalades, karpides ja mõnedes vetikates. Keha vajab arenguks ja optimaalseks toimimiseks kõigil eluetappidel EPA ja DHA oomega 3. Kuna enamik inimesi ei tarbi oma igapäevases toidus piisavalt oomega 3 rasvhappeid, on soovitatav kasutada kvaliteetset toidulisandit.

  EPA ja DHA rasvhapped aitavad kaasa: südame normaalsele toimimisele, normaalse nägemise säilitamiseks, normaalse ajufunktsiooni säilitamiseks, loote ja rinnaga toidetavate laste aju normaalseks arenguks, loote ja rinnaga toidetavate laste silma normaalseks arenguks.
  Toote Nutrileya Nutriregular oomega 3 kalaõli kasutamine
  1 kuni 5 kapslit päevas, olenevalt teie vajadustest.

  Koostisained: Omega 3 kalaõli (standardiseeritud kuni 80% omega-3, Norrast), kapsel (veise želatiin), (glütserool).

  0
   0
   Ostukorv
   Ostukorv on tühiTagasi e-poodi