Kuusevaigutooted Lapimaalt

Ortopeedia ja traumatoloogia spetsialist Arno Sipponen asus 2002. aastal tööle üldarstina Soomes Lapimaal, kus ta sai koos kolleegidega imestuse osaliseks, kuidas kohalikud inimesed nii osavalt haavu ravisid, koduste vahenditega haavade jaoks kuusevaigu salvi valmistasid. Arno isa oli sel ajal Helsingi Ülikooli Keskhaigla kliinilise patoloogia osakonna juhataja. Üheskoos asutasid nad multidistsiplinaarse uurimisrühma, et uurida kuusevaiku kui haavade ravivahendit.

Peagi näitasid uuringud, et tänapäevaste meetoditega ilma kuumutamata valmistatud vaigusalv on ohutu ja tõhus haavade ravimiseks kasutada. Repolari tootmises kasutatav hariliku kuuse vaiku kogutakse ettevaatlikult, alati loodust austades ja puid kahjustamata.

“Kui puu saab haava, oks rebeneb või talvine ilm murrab koort, toodab puu vaiku, mis võimaldab tal iseend tervendada. Oma uurimistöös oleme põhjalikult uurinud okaspuude sisemisi kaitsemehhanisme, mis kaitsevad neid bakterite, seente ja pärmseente eest. Puu peab end pidevalt kaitsma ja kuusevaik on tema ainulaadne kaitsevahend,” räägib Arno.

Repolar viib pidevalt läbi täiendavaid uuringuid inimeste ja loomade heaolu edendamiseks ning ettevõtte alaliste töötajate hulgas on meditsiini-, keemia- ja farmaatsiaharidusega inimesi. Repolar teeb aktiivset koostööd ka erinevate teadusorganisatsioonidega, et jätkuvalt suurendada objektiivseid teadmisi kuusevaigu omadustest.

Loodsuslik Abilar10% kuusevaigusalv on saadaval apteekides üle Eesti ja see on saanud paljudes peredes tavaliseks esmaabi vahendiks. 2022 aastal valiti Abilar10% salv Tervispluss asjatundliku zürii poolt terviselemmiku nominendiks.

London Nootropics kohv adaptogeenidega

London Nootropics teeb kohvi veidi teistmoodi, kui me oleme harjunud, kuna see kasutab adaptogeene. Need on spetsiifilised seened, maitsetaimed ja muud taimed, mis aitavad teie kehal stressiga kohaneda ja sellega toime tulla.

Kuigi kõigi kasutatud koostisosade mõju inimestele ei ole teaduslikult uuritud, on mõnda neist kasutatud traditsioonilises meditsiinis tuhandeid aastaid. Samuti on nende kasutamine üldiselt riskivaba ja nende eelised ulatuvad stressitaseme vähendamisest mälu ja aju tervise parandamiseni.

Skincare by Women for Women

ELAINE PERINE nahahooldussarja taga on naisekspertide meeskond, kes valmistab naistele nahahooldustooteid – Skincare by Women, for Women!  Nad soovivad, et tunneksid end hästi ja näeksid hea välja!

Sarjas kasutatakse 100% looduslikke toimeaineid, mis on vabad geenitehnoloogiast ega sisalda kahjulikke kemikaale, parabeene ega säilitusaineid. Tooteohutus on tagatud ja kõik tooted on ja jäävad 100% veganiteks!

Bug Bites Relief Pen & Spray

Pyramid Travel Products on pereettevõte, mille peakontor asub kaunil Šotimaa piiril Kelsos.

Scotmas Group on maailma juhtiv hügieeni ja veepuhastus toodete arendaja ja tootja. Tooted kaitsevad paljude putukate ja vee kaudu levivate haiguste eest, millega reisijad kogu maailmas kokku puutuvad.

Scotmas Group on väike ettevõte, millel on suur haare ja märkimisväärsed teadmised. Enam kui 20 aastat on tehtud koostööd maailma juhtivate uurimisinstituutidega, sealhulgas Edinburghi ülikooli, Londoni troopiliste haiguste ülikoolihaigla ja Edinburghi Heriot Watti ülikooliga, et arendada reisitooteid, viies need laborist teie taskusse ja reisiselli seljakotti.

Scotmas Group on spetsialiseerunud erinevatele putukatõrjevahenditele (nii DEET- kui ka DEET-vabadele), hammustusjärgsetele pihustitele ja hügieenitoodetele (seepidest veetöötlustablettideni).

menoelle – hormoonivabad tooted naistele
menoelle on PhytoLife Pharma GmbH Saksamaa® kaubamärk. Berliinis asuv PhytoLife Pharma GmbH asutati 2017. aastal Lõuna-Koreas juba üle 15 aasta tegutsenud Natura Life Groupi ühisettevõttena, mis on spetsialiseerunud menopausis naistele mõeldud hormoonivabade toodete väljatöötamisele ja valmistamisele. menoelle toodete oluline koostisosa on üks tunnustatumaid ja populaarsemaid taimeekstrakte maailmas: EstroG-100. Patenteeritud segu koosneb 3 taimejuure ekstraktidest.  EstroG-100 parandab oluliselt menopausi kahteteist kõrvalmõju ja ka mineraalset luutihedust, ei oma östrogeenset ega fütoöstrogeenset toimet ning on väga hästi talutav. EstroG-100 terviklik toime on tarbijaid kogu maailmas veennud alates selle turule toomisest 2010. aastal. EstroG-100 on juba võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ja on ilmselt üks edukamaid Lõuna-Korea taimeekstrakte. Olulisemad auhinnad on: Best Botanical Award 2014 (USA), World-Class Product Award 2011 (Lõuna-Korea), Kuld Medal Inventions Genf 2008 (Šveits).

Natural Baby Care

Uus nahahooldussari NATURAL BABY CARE on loodud loodusega harmoonias olemiseks kõige pisematele.
Natural Baby Care tooted on piisarate vabad ja valitud looduslikest toorainetest, mis sobivad ideaalselt laste eest hoolitsemiseks nende esimestest elupäevadest.